Çfarë ka realisht mes Lules dhe Veselit?!

By

Ka disa kohë që e vogla e motrave Mustafa, Lulja po shihet në shumicën e kohës me fituesin e Big Brother 8, Vesel Kurtishajn.

Dyshja janë bërë të pandashëm duke u shfaqur bashkë gjatë ditës, e edhe në mbrëmje muzikore.

Me mentalitetin tonë që vështirë beson një shoqëri të mirëfilltë mes gjinive të kundërta, pyetja që lindi menjëherë është se mos, dyshja kanë nisur një lidhje?!

E parase thashethemet e tilla të shtohen, Prive.al është interesuar për relacionin e vërtetë të Veselit e Lules. Mësohet nga burime të afërta me dyshen se ata janë thjesht miq dhe asgjë më shumë, të paktën momentalisht.

E rëndësishme është që bashkë po kalojnë mirë dhe miqësia po i ec në mënyrën më fantastike të mundshme. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm