Ardian Bujupi është mirë!

By

Ardian Bujupi ka rastisur të jetë në Paris në këtë ditë kur Franca është goditur nga një seri sulmesh masice terroriste.

Megjithatë bashkëpunëtori i tij Egzon Krasniqi ka bërë me dije përmes Facebook se Ardiani është mirë dhe koncerti i tij i paraparë të mbahet sonte është anuluar.

Egzoni ka ndarë bisedën me Ardianin ku ky i fundit rrëfen kaosin dhe tmerrin në kryeqytetin francez.

Ndryshe nuk ka ende asnjë informacion zyrtar për pjesëtarët e ekipit gjerman që kishte shkuar për të luajtur miqësore në Paris.

Edhe shqiptari Shkodran Mustafi kishte paralajmëruar ndeshjen një ditë më parë përmes Instagramit. /Prive.al/

Screenshot_2015-11-14-00-46-54

Artikuj të ngjashëm