Çfarë i tha Era Istrefi, Vjosa Osmanit? (VIDEO)

By

Ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, po vazhdon bashkëbisedimin virtual me artistët shqiptarë.

Pas Lorik Canës, Capital T-së dhe Valdrin Sahitit, presidentja foli me Era Istrefin.

Kjo e fundit i tregoi Osmanit se si ka arritur të depërtojë në skenën ndërkombëtare, si u ndje gjatë performancës madhështore në Moskë krah Ëill Smith dhe Nicky Jam dhe a i ka shkaktoi probleme pandemia rreth projekteve muzikore.

Përveç përgjigjeve që mund t’i kuptoni në videon më poshtë, keni mundësi të dëgjoni Erën duke treguar momentin e bërjes së shqiponjës me duar duke thënë se u qortua pak më pas.

https://www.instagram.com/tv/CKzdzMwlNBQ/?igshid=jqqvfhzhkebn

Artikuj të ngjashëm