FJOLLA SJELL NË JETË IRINËN

By

Pak orë më parë, këngëtarja Fjolla Morina solli në jetë vajzën e saj të dytë të quajtur Irina.

Lindja e cila shkoi mirë u bë në Shtetet e Bashkuara, ku Fjolla kishte udhëtuar javë më parë pikërisht për këtë arsye.

Këngëtarja ishte mjaft aktive në skenë edhe përgjatë muajve të shtatëzanisë pasi solli videoklipin ‘Syn syn’ dhe një sërë setesh fotografike. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm