Çfarë bëri Albani pa lejen e Miriamit? (FOTO)

By

Alban Skenderaj ka bërë një gjë pa lejen e Miramit Canit.

Këngëtari ndau me ndjekësit e tij një fotografi qesharake krah bashkëshortës së tij, e cila nuk ishte në dijeni për publikimin e saj.

“Neve çifti perfekt dmth! 🤪
Na falni por ishim te rinj 🤦🏻‍♂️
(Pa lejen e Miriamit 😰)”, ka shkruar artisti.

Ndryshe, Albani dhe Miriami janë prindër të dy fëmijëve. Ata pak muaj më parë mirëpritën në jetë djalin e tyre që quhet Duam./Prive.al

Artikuj të ngjashëm