Butrint Imeri në rolin e dajës, vajza kjo foto do t’ua shkrijë zemrat

By

Kur Arjona erdhi në jetë para dy vitesh, ajo ishte vajza më e rëndësishme në jetën e dajës së saj.

Bëhet fjalë për mbesën simpatike të këngëtarit Butrint Imeri, i cili që nga momenti i parë që ajo erdhi në jetë, e njoftoi me fansat e tij.

Vogëlushja që ka për vete dashurinë e këngëtarit i cili ka thyer shumë zemra vajzash, po rritet dita ditës dhe duket shumë simpatike në krahët e dajës.

Butrinti së fundmi ka publikuar në profilin e tij në Instagram një fotografi me të mbesën e tij, dhe që të duken tejet bukur sidomos Arjona që është një vogëlushe e lezetshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm