Capital T në bashkëpunim me këngëtaren e njohur shqiptare (VIDEO)

By

Vera ende nuk ka nisur për Capital T.

Pas disa këngëve që i publikoi para sezonës, reperi e ka gati një ‘bombë’ të cilën do ta lëshojë së shpejti.

Kësaj radhe, artisti ka bashkuar forcat me një femër tejet të njohur në industrinë tonë muzikore dhe gjithçka është gati për publikim.

Por, surpriza të tjera do të ketë nga artisti.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm