Brenda apartamentit të Adelina Tahirit: Gjithçka shkëlqen si pallat mbretëror (FOTO)

By

Ajo është e larë në luks, veshje e pushime të shtrenjta.

Adelina Tahiri ka një jetë luksi dhe këtë e dëshmon sa herë i jepet rasti, o me video klipe të shtrenjta o me postimet e blerjeve të fundit në Instagram.

Tahiri që është martuar me një biznesmen maqedonas e po jeton në Vjenë, ka dhënë një pjesëz të apartamentit të saj i cili sikurse çdo tjetër e saja, është luksoz.

Apartamenti i saj, është i dekoruar në një stil klasik e me ngjyra pastel. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm