Bojken Lako publikon këngën e re (VIDEO)

By

Këngëtari i njohur shqiptar Bojken Lako, ka publikuar projektin e tij të ri.

Kënga e quajtur “Dance on the Ëeeknd”, është e shoqëruar me një videoklip interesante dhe ka dalë në youtube që dje.

Artisti e promovoi projektin përmes rrjeteve sociale duke iu falënderuar të gjithë atyre që ndihmuan në realizim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm