BimBimma i përgjigjet Feros, i ofron një javë afat!

By

Fero sot habiti kur vendosi të merrej me MC Kreshën dhe Lyrical Son.

Ai i përmendte edhe “piunat” me të cilët nënkuptonte Ergenin dhe BimBimman.

View this post on Instagram

Fero nuk ndalet. Sfidon publikisht dyshen e njohur të reperëve. Mendimi juaj?

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

E ky i fundit ka zgjedhur që t’i përgjigjet Feros.

Përmes një InstaStory, ai i ka kujtuar reperit gjilanas se gjendet gjithmonë në Prishtinë dhe për një takim ka madje një javë afat.

Postimi i plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm