Bertan Asllani krah yjeve turq për serialin e ri

By

Prej vitesh, Bertan Asllani, jeton dhe vepron në Turqi, prej ku edhe sukseset e tij në botën kinematografike nuk kanë qenë të vogla.

Përshtatur nga romani me të njëjtin emër të Peride Celal, seriali “Gecenin Ucunda” do të takohet së shpejti me audiencën në ekranet e Star TV.

Në kastin e aktorëve do të jetë edhe Asllani krah yjeve si Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu.

Ndryshe, Bertani është parë në prapaskenat e serialit të ri teksa xhiroheshin skenat e para ndërsa tashmë është publikuar edhe promo e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm