Bëhuni gati: Regard paralajmëron këngën e re!

By

2020 ishte padyshim viti i Regard.

Përpos vlerësimeve në festivale ndërkombëtare, e performancave në skena të mëdha, artisti solli dy super hite.

“Ride it” dhe “Secrets” u dëgjuan në çdo cep të botës.

E zinxhirit të projekteve të suksesshme do ti shtohet edhe një.

Regard përmes llogarisë në Instagram ka treguar se është koha për një projekt të ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm