Ana ‘shënjestron’ Tean pas reagimit: Tani u kujtove?

By

Tea theu heshtjen mbrëmë vonë përmes një reagimi të gjatë ku fliste për raportin me Beartin dhe faktin se përse ndoqi rrugën e zyrtarizimit si “çift” para publikut me Andin.

Nuk ka vonuar shumë nga kjo deklaratë që të reagojë një prej vajzave brenda “Përputhen”.

Ana ka komentuar situatën përmes një story në Instagram.

Postimin e plotë të saj mund ta lexoni në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm