Bëhuni gati! Gjiko dhe Majk në një bashkëpunim

By

Po, po, Majk dhe Gjijo po vijnë në bashkëpunim.

Lajmin e zbuluan vetë artistët me anë të disa postimeve në Instagram.

Ata nuk kanë dhënë detaje më të hollësishme sa i përket bashkëpunimit të ri që po vjen. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)

Artikuj të ngjashëm