Kastro Zizo në darkë me shoqen e ish gruas?!

By

Artisti nga Shqipëria Kastro Zizo nuk e kaloi qetë këtë javë në shtyp. Ai u përmend për një fotografi intime që qarkulloi gjithandej.

Por Prive sjell një tjetër fotografi të Kastros këtë herë jo në shtrat por në një restorant në Kosovë.

Klevis Bega ka darkuar me aktoren Shota Baraliu e cila njëkohësisht është edhe shoqe e ish gruas së tij Erleta Hotin.

Nga imazhi shihet se pavarësisht të gjithave, shoqëria e Kastros dhe Baraliut vazhdon.

Artikuj të ngjashëm