Bebe Rexha përfshihet në aksident, kjo është gjendja e saj

Këngëtarja e famshme Bebe Rexha ka bërë me dije se është aksidentuar me makinë. Këtë e ka thënë vet ajo përmes një deklarate të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, ku thotë se është mirë dhe se nuk është lënduar. Madje ky aksident, ka bërë që ajo të jetë më mirënjohëse në jetë. “U … Continue reading Bebe Rexha përfshihet në aksident, kjo është gjendja e saj