Beatrix pozon e zhveshur para pasqyrës (FOTO)

By

Beatrix Ramosaj sapo ndezi rrjetin.

Këngëtarja e cila ka kohë që nuk solli projekte muzikore, ka publikuar një fotografi shumë seksi në Instagram.

Ajo pozoi gjysmë e zhveshur para pasqyrës.

Imazhi mori mijëra pëlqime dhe sigurisht shumë komente nga më të ndryshmet.

Si ju duket?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm