Met Gala në rrezik për t’u anuluar për shkak të koronavirusit?

By

Koronavirusi ka qenë shkaku i shumë anulimeve në Hollywood gjatë javëve të fundit.

Sidoqoftë, një ngjarje madhore siç është Met Gala, po vazhdon të jetë e planifikuar pavarësisht virusit që ka kapluar botën përjashtuar Kosovën.

“Ne po e planifikojmë dhe presim një mbrëmje të mrekullueshme”, ka thënë Nancy Chillo për The Cut.

Gala aktualisht është caktuar për 4 maj, e hëna e parë në maj, transmeton Prive.al.

 

Artikuj të ngjashëm