Destinacioni i radhës për Amin dhe Ermalin është …

By

Çdo ditë të tyre e kanë përplot punë.

Angazhimet në karrierë me spektakle televizive dhe me bizneset që i kanë ndërtuar mund të krijojnë përshtypjen se çifti Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi nuk gjejnë kohë për pushim dhe relaks.

Megjithatë pushimet nuk iu mungojnë çiftit që shpeshherë kanë mahnitur fansat e tyre me destinacionet ku kanë udhëtuar

Në këtë listë hyn edhe udhëtimi i sotëm ku dyshja ka marrë rrugë dhe ka mbërritur në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe nga ku shihet teksa shijojnë çdo moment atje.

Pushime të këndshme Ermal dhe Ami. Pse ta fshehim, ju kemi lakmi! /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm