Baby G konfirmon duetin me Stresin por zbulon edhe një gjë (FOTO)

By

Javë më parë, ju kemi raportuar rreth një dueti të mundshëm mes Baby G dhe reperit nga Shqipëria, Stresi.

Këtë bashkëpunim, e ka konfirmuar këngëtarja me anë të pyetjeve/përgjigjeve në Instagram, pasi njëri prej fansave të saj tha: ‘Do bësh ft me stresin’.

Artistja që jeton në Londër e pohoi duke thënë: ‘Po edhe me një tjetër artist i cili do t’i rrëzojë të gjithë’.

Baby G nuk zbuloi me tepër as mbi këngën me Stresin e as mbi artistin e ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm