Nxitoni: Maison De Parfum ofron zbritje për nder të festës së Kurban Bajramit

By

E ku tjetër gjenden parfumet më të mira në botë, përpos Maison De Parfum…

Ky dyqan i cili gjendet në Royal Mall në Prishtinë, përmban aromat më të veçanta ndonjëherë dhe ka menduar për ju për nder të festës së Kurban Bajramit.

Maison De Parfum ka vendosur që të ketë 20% zbritje në të gjitha llojet e parfumeve, kështu që nxitoni dhe bëhuni pronar/e e ndonjërit prej tyre.

Mos harroni, Maison De Parfum përmban marka prestigjioze prandaj, nesër, në ditën e shenjtë përveç dukjes për të cilën do të kujdeseni, aroma e juaj do të mbetet në kujtesën e të gjithë atyre që ju thonë ‘Përhajr Bajrami’./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm