Aurela Hoxha si motrat Vjollca (Foto)

By

Aurela Hoxha ka pozuar për një revistë në Shqipëri në treg pranë disa frutave. Ky imazh do përdoret për kopertinë por nuk është ndonjë risi.

Konceptin e njëjtë e kemi parë edhe tek motrat Vjollca. Marina dhe Luana kohë më parë kanë pozuar në treg afër frutave për një kopertinë të një tjetre revistë.

Por nuk mund të akuzohen për kopjim, pasiqë pas të dyja fotografive qëndron i njëjti fotograf, Endrit Mërtiri që shpeshhere përdor fruta, perime dhe produkte tjera ushqimore për sete fotografike./Prive.al

Artikuj të ngjashëm