‘Askush se di arsyen’, rrëfehen Flamuri dhe Armonda

By

Sigurisht që i keni parë në rrjete sociale!

Janë një ndër çiftet më të komentuara prandaj s’do mund të ndodhte ndryshe.

Fjala është për Flamurin dhe Armondën që kanë qenë mes përkrahjes, famës dhe paragjykimeve këto kohë.

Për historinë e tyre të dashurisë nga dita e parë, ata ishin të ftuar në rubrikën “MyStory” të emisionit Prive ku rrëfyen të gjitha.

Ndiqeni intervistën e plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm