Artan Thaqi humb njeriun e dashur

By

Artan Thaqi ka humbur një person të dashur.

Ai ka zbuluar përmes rrjeteve sociale se ka ndërruar jetë halla e tij.

“Qofsh banore e Xhenetit hallë. Mi bëj të fala babit dhe pushoni si dy engjëj”, ka shkruar Artani mbi fotografinë e të ndjerës krah babait të tij të ndjerë.

Ngushëllime.

Artikuj të ngjashëm