Arifhikmeti për Shën Valentin me Gjakovarin!

By

Akorët e humorit të serialit ‘O sa mirë’, Xhevdet Jashari dhe Ylber Bardhi kanë publikuar një fotografi për ditën e të dashuruarve.

Në një imazh ku shfaqen të dytë shihet dhe një zemër, por e gjitha shfaqet me nota humori për Shën Valentin.

Sa i përket marrëdhënies seksuale me gjakovarin, Arifhikmeti në 60 sekonda të Prive-së muaj më parë ishte deklaruar se është shumë ‘katunar’ në këtë aspekt dhe nuk ka ndjenja në mashkull.

Jashari ka një familje konsoliduar teksa Ylber Bardhi ka disa vite që është në lidhje.

Artikuj të ngjashëm