Ariana Grande bën tatuazhin gabim dhe bëhet hit në internet

By

Këngëtarja Ariana Grande vendosi ta bëjë një tatuazh dhe i doli mollë sherri.

Në tatuazhin e saj të ri duke e shkruar emrin e këngës së saj “7 Rings”, ka gabime drejtshkrimore në gjuhën japoneze!

Kjo tatu në japonisht ishte dashur që ta shqiptonte këngën e saj të fundit, megjithatë ajo e ka të shkruar gabim dhe fansat e saj e vërejtën menjëherë.

Ariana e publikoi tatuazhin në Twitter e më pas e fshiu, kur pa që njerëzit po e vërenin gabimin e saj.

“Më dhëmbi shumë. Prandaj nuk durova dot ta shkruaja as edhe një simbol”, i ka shkruar ajo një fansi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm