Ariana Fejzullahu feston ditëlindjen: Ja si e uron Ermali dhe vjehrra!

By

Ariana Fejzullahu është një nga blogerat më të njohura të shoubizit shqiptar, shto këtu edhe është pjesë e një familjeje me shumë rëndësi tek ne bënë që ajo të jetë ndër më të përmendurat e më të dashurat në shtypin rozë.

Sot Ariana ka festë dhe është fjala për ditëlindjen e saj.

Në këtë kohë izolimi padyshim se më të lehtë e më të bukur këtë ditë e bëjnë mesazhet e shumta që nuk kanë munguar në adresë të saj, e sidomos nga bashkëshorti Ermali dhe vjehrra e saj Nera.

Ermali e falenderon që i ka dhuruar katër yje, teksa Nera i uron shëndet e lumturi.

Në këtë ditë të rëndësishme për Arianën, edhe ne i urojmë 100 vite të lumtura./Prive.al

Artikuj të ngjashëm