Argjentina shkëlqen në dasmën e kunatit (FOTO)

By

Mbrëmë në familjen e bashkëshortit të Argjentina Ramosajt pati festë.

I vogli i familjes, Fatoni, kurorëzoi dashurinë shumëvjeçare dhe normalisht në festë nuk mund të mungonte kunata.

Argjentina ka shkëlqyer e veshur në një fustan i cili i vinte në pah linjat e saj mahnitëse siç vërehet edhe në komplimentet e shumta përmes komenteve në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

Last night @ Andriona & Fatoni’s wedding.. 🎊🕊

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

Artikuj të ngjashëm