Ardit Çuni tregon për puthjen e parë me një fanse: “Vetëm erdhi dhe…”

By

Ardit Çuni i ftuar në Prive për të rrëfyer “5 Datat” e tij, hapi tërësisht letrat.

Ai tregoi për detajet e marrëdhënies së tij seksuale – kur dhe ku ndodhi, e më pas momenti kur dikush u zuri në flagrancë.

Në netët e tij të shumta të performancave, i ndodhi edhe diçka që nuk e priti, një nga fanset e tij i dhuroi një puthje.

Ndiqni të plotë rrëfimin e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm