Ardit Çuni drejt Eurovisionit këtë vit?

By

I ftuar këtë javë në Prive, ishte këngëtari i njohur Ardit Çuni.

Ai erdhi për të na rrëfyer gjithçka nga jeta e tij profesionale.

A do të marrë këtë vit pjesë në Festivalin e Këngës dhe çfarë ndodhi me orën 225,000 dollarëshe që fitoi?

Ndiqni intervistën e tij të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm