Prive Zbulon: MC Kresha me këtë këngëtare në Këngën Magjike

By

Çdo javë, artistët shqiptarë po sjellin këngët e tyre garuese në festivalin “Kënga Magjike”.

Ky festival që mbledh rreth vetes emrat më të njohur të skenës dhe po ashtu sjellë edhe debutimet të artistëve të rinj, kësaj here në skenën e vet sjellë edhe reperin MC Kresha.

MC Kresha siç merr vesh Prive, do të vijë në duet me këngëtaren Filloreta Raçi e njohur për zhanrin rep të të kënduarit dhe jo vetëm kaq.

E në këtë festival, ironikisht këtë vit merr pjesë edhe ish e dashura e reperit, këngëtarja Rozana Radi e cila në vitin 2016-të edhe e kishte fituar “Këngën Magjike”.

Goxha garë këtë vit apo jo?

Image result for mc kresha rozana radi

Artikuj të ngjashëm