Anulohet trio Zanfina, Teuta, Big Mama?!

By

Po bëhet thuajse një vit prej se pritej një bashkëpunim në mes të Zanfina Ismailit, Teuta Selimit dhe Big Mamës, por ky projekt përfundimisht është anuluar apo ndoshta nuk ka qenë në plan asnjëherë.

Sipas burimeve të emisionit Prive, asnjëra nga këto artiste nuk e ka në mendje ta realizojnë këtë duet.

Shkak i kësaj mund edhe të jenë angazhimet e tri artisteve në projekte personale edhe pse asnjëra nuk është prononcuar me ndonjë arsye./Prive.al

Artikuj të ngjashëm