S’pritej: Atdheu befason kur flet për Shqipen dhe Antonelën

By

Këtë të premte, i ftuar në Prive ishte ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina.

Së fundmi ishte një nga personazhet më të diskutuar të formatit dhe dalja e tij e papritur bëri bujë të madhe.

Ndiqni të plotë rrëfimin e tij të parë në Prive në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm