Andi zgjedh fjalët më të bukura në ditëlindjen e Gresës

By

Modelja e njohur Gresa Hoti feston sot ditëlindjen.

Bukuroshja mbushë 26 pranvera teksa në këtë ditë të veçantë, i dashuri i saj Andi është kujdesur për një urim shumë të veçantë në mesnatë.

Nga Maroko ku po pushojnë për herë të parë bashkë, ai ka zgjedhur fjalët më të mira për bukuroshen.

“Dëshira ime për ty është që të mos kalosh në asnjë moment duke vënë në dyshim ekzistencën e kujdesit dhe dashurisë së pakusht. Ditëlindjen më të lumtur për ty, dashuri. Gjithmonë më shuë se dje”, është shprehur ai.

Një replikë ka pasuar nga Gresa që ka falënderuar Andin për urimin.

Edhe 100 njërës prej vajzave më të bukura që ka Kosova! /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Andi Artani (@andi.artani)

Artikuj të ngjashëm