“Ama” e Bardhit dhe Majk ‘boom’ klikimesh në Youtube

By

“Ama” mban titullin bashkëpunimi mes Bardhit dhe Majk.

Kënga me super ritëm, një projekt tipik veror po pëlqehet me të madhe.

Bashkëpunimi i cili ka vetëm pak ditë që është lansuar ka arritur të kalojë shifrën e dy milionë klikimeve në platformën Youtube.

Nëse nuk e keni dëgjuar akoma, të plotë e gjeni në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm