Almedën e ka zbukuruar akoma më shumë shtatzënia

By

Tashmë të gjithë e dini që Almeda Abazi së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo është shtatzënë dhe po pret djalë më bashkëshortin e saj turk, aktorin e njohur Tolgahan.

Almeda postoi fotografi në instastory bashkë me burrin ku shihet mjaft e lumtur dhe e freskët.

Nemendojmë se shtatzënia e ka zbukuruar akoma më shumë, apo jo?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm