Alketa në versionin ‘kukull’ (Foto)

By

Alketa Vejsiu sot ka marrë një dhuratë mjaft të veçantë. Në zyre asaj i ka shkuar versioni i saj në kukull 3D.

Por kjo kukull nuk do të jetë pronë për shumë gjatë e prezantuese. Vejsiu e ka nxjerr në ankand për nismën që ka marrë “Për femijët e jetimores dhe bebet e braktisura në maternitet”.

“Të bësh mirë për atë që është keq, është më e mira gjë që mund të bësh sipas mundësive të tua. E mira kthehet mbrapsht në një mirësi më të madhe” – janë fjalët që shoqërojnë postimin e Alketës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm