Teuta dhe Adonisi sfidohen në pyetjet e fansave (VIDEO)

By

Të ftuar në NIN me Alaudin Hamitin ishin çifti Teuta Krasniqi dhe Adonis Morina për të na treguar edhe më shumë për jetën e tyre, mënyrën e ngrënies dhe për ndërmarrjen e tyre të re.

Mes rrëfimit të dyve, dyshja iu përgjigjën edhe shumë pyetjeve të fansave.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë intervistën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm