Albatriti feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e mori nga Egzona

By

Këngëtari Albatrit Muqiqi sot feston ditëlindjen e tij të 31-të.

Gruaja e tij Egzona përmes një postimi në rrjetin social Instagram, e ka uruar me fjalët më të bukura: “Urime dashuri festofshim edhe 100 vite së bashku. Të dua shumë”.

Prive i uron këngëtarit edhe 100 vite të lumtura. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm