Albani ka ditëlindjen: Urimi i Miramit është më i bukuri që ka marrë ndonjëherë

By

Këngëtari dhe kantautori i famshëm shqiptar Alban Skënderaj, këtë të premte u më 36 vjecar. Skënderaj është i lindur me 20 Prill të vitit 1986 në Lushnje të Shqipërisë dhe kjo është një ditë e vecantë edhe për familjen e tij.

Bashkëshortja Miriam Cani, me të cilën ka edhe një vajzë 2 vjeçare të quajtur Ameli, e ka uruar bashkëshortin e saj për ditëlindje me një telegram voluminoz urimi në Instagram, me fjalët më të ndjera që i kanë buruar nga zemra.

“Te jesh i suksesshëm ne profesion është arritje e madhe por jo sekreti i lumturisë. Te jesh i suksesshëm si NJERI dhe ne familje është bekimi i vërtete ne jete. Ti ke ditur gjithmonë t’i japësh gjithçkaje rendësinë e vet. Gëzuar ditëlindjen jeta ime. Ameli dhe unë do te te duam përjetësisht dhe asgjë s’do kishte kuptim pa ty”, janë fjalët e Miriamit në rrjete sociale, të shoqëruara me një imazh të bukur të Skënderajt, të kapur diku në skenë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm