Albani dhe Miriami bëhen prindër

By

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë sot prindër të një vajze që kanë vendosur ta pagëzojnë me emrin Amelia.

Lajmin e ka bërë të ditur këngëtari përmes një postimi të tij në profilin e tij.

Ditën e lindjes se vajzës time e festojnë të gjithë shqipëtarët! Nuk mund të isha një njeri më lumtur në jetë. Nuk ka bekim më të madh se një fëmijë. Ameli ju uron të gjithëve Gëzuar Festën e Flamurit. – ka shkruar Albani në Facebook në foton ku ka ndarë një moment me vajzën e lindur sot në një datë historike për shqiptarët. /Prive.al/

albani

 

Artikuj të ngjashëm