Alban Mehmeti feston ditëlindjen në destinacionin e ëndrrave

By

Këngëtari i njohur Alban Mehmeti sot feston ditëlindjen duke mbushur plot 32 vite jetë.

E kjo datë e veçantë nuk është pritur zakonisht për ish-anëtarin e grupit Aurora por në një udhëtim që do e donte secili.

Bashkë me personin e zemrës, gruan, Mehmeti ka marrë rrugë drejt Venecias për t’u ç’lodhur disa ditë nga ku kanë postuar foto e dedikime.

Ka qenë Fjolla ajo që ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale urimin për bashkëshortin ku mes tjerash është shprehur:

Uroj që ta kesh shëndetin,dashurinë dhe mbi të gjitha pozitivitetin që ke, je për admirim.

Edhe 100 për Albanin! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm