Akuzat për ndërhyrje kirurgjikale në fytyrë: Reagon ashpër Rozana Radi

By

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Rozana Radi, e cila së fundmi triumfoi edhe në festivalin ‘Kënga Magjike’ nuk po mund ti largohet titujve mediatik assesi.

Këtë herë jo për triumfin e saj por për diçka krejtësisht tjetër.

Rozi ka reaguar përmes profilit të saj në Instagram mbi akzuat se ajo ka kryer ndërhyrje kirurgjikale në fytyrë duke i’u drejtuar ashpër portaleve që qëllimin e vetëm e kanë të marrin ca ‘LIKE’. /Prive.al/

Më poshtë mund të shihni edhe reagimin e plotë të këngëtares:

Problem i madh me “portalet” Kaq te paafte te jeni valle!??? Si ka mundesi te mos kuptosh qe fytyra e nje njeriu eshte e pa prekur nga doktori! Ketu dhe kur thua te verteten kta te shtojne dhe 20 te tjeta.Nuk kam asnje nderhyrje ne FYTYRE .
ASNJE.Pervec bustit nuk KA! Skam nevoje te fry dy buze ta trasha e nje hunde perfekte qe me ka dhene zoti.MJAFT ME ! Jeni bere Hijena per te marr ca like.

Artikuj të ngjashëm