PREMIERË: Bleta publikon ‘Shumë lehtë’

By

Këngëtarja e re e mjaft e talentuar Bleta Brovina, po vazhdon suksesshëm rrugën e saj drej majave të skenës muzikore shqiptare.

Dita e sotme e gjenë atë duke publikuar projektin e tretë me rradhë të titulluar ‘Shumë leht’, duke mos i ikur stilit me të cilin u prezantua fillimisht para publikut.

Kënga e re është punuar nga Bini Nebihu dhe Cruel P në studion ‘Diez Production’ ndërsa për tekstin e saj është përkujdesur reperi i njohur Vig Poppa.

Prive.al ju sjell premierë prodhimin më të ri të këngëtares.

Artikuj të ngjashëm