Aktorja shqiptare shtatzënë për herë të dytë

By

Eliza Dushku, ka njoftuar ndjekësit e saj se ajo është në pritje të ëmbël sërish.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Peter Palandjian, po presin fëmijën e dytë  në jetë. Së pari herë ata u bënë prindër në vitin 2019, kur në jetë erdhi një djalë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm