Aktorja e famshme për të parën herë shtatzënë zbulon gjininë e bebit

By

Të gjitha urimet shkojnë për aktoren e famshme, Emma Roberts e cila po pret fëmijën e parë me të dashurin e saj Garret Hedlund.

Aktorja konfirmoi shtatzëninë me një sërë fotografish që publikoi në Instagram këtë të diel, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Roberts gjithashtu ndau me të gjithë ndjekësit se çifti ka po presin në djalë, me mbishkrimin: “Unë … dhe dy djemtë e mi të preferuar”.

Artikuj të ngjashëm