Ajo po dukej përrallore – video nga dasma e Genta Canës (VIDEO)

By

Moderatorja e njohur kosovare e sportit në Klan Kosova, mbrëmë e ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë.

Pas një lidhjeje jo shumë të gjatë me partnerin e saj Nol Fetoshin, Genta Cana vendosi që tashmë ishte koha të bëhej nuse.

Dhe ajo doli një nuse përrallore. Cana ngjante mbrëmë me personazhet e përrallave, fustani i saj ishte plot shkëlqim dhe madhështor ndërsa sa i përket stilit të flokëve, ajo kishte zgjedhur një tiarë minimale e cila i shtonte shumë elegancë pamjes së moderatores.

Prive sjellë një video të shkurtër nga vallëzimi i parë i çiftit, ku Cana duket si një princeshë:

Artikuj të ngjashëm