Ahengu në familjen e Shyhretes që mblodhi këngëtaret e famshme

By

Në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli sonte ka festë.

Lindja e djalit pas dy vajzave dhe shumë viteve martesë nga Njomza është bërë shkas që të organizohet një event i madh me gra në një prej restoranteve luksoze ku po festohet.

Në event nuk po mungojnë as fytyra publike, këngëtare të cilat janë mike të Shyhretes, nga motrat Mustafa tek Remzie Osmani, Lori, Shkurte Gashi,Teuta Selimi e jo vetëm.

Prive.al ju sjell fotografi nga eventi teksa ju njoftojmë se një material i plotë ju pret të Shtunën me fillim nga ora 19:00 në Klan Kosova. /prive.al


Artikuj të ngjashëm