Sot ka festë në familjen e Taulant Xhakës

By

Më i vogli i familjes së Taulant Xhakës, Klevisi sot po feston ditëlindjen e parë. Futbollisti ndau një fotografi të vogëlushit ku shkruan:

“Gëzuar 1-vjetorin e lindjes për djalin tim të vogël, mikun tim më të mirë dhe dashurinë time të parë të vogël. Ju jeni një vjeç tashmë? Ku ka shkuar koha? Ju jeni gjëja më e mirë që na ka ndodhur ndonjëherë. Faleminderit që më bëre babanë më të lumtur. Te dua Klevis”, ka shkruar Taulant Xhaka.

View this post on Instagram

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

Po të njëjtin përshkrim ka bërë edhe mami, Arbnora, veçse ajo ndau edhe disa fotografi të shkrepura për rastin e ditëlindjes së parë të vogëlushit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm