Agon Amiga dhe Cozman publikojnë këngën “E jemja”

By

Për të gjithë anëtarët e labëlit “Baba Stars”, ky ka qenë një vit mjaft i frytshëm.

Pas disa bashkëpunimeve edhe me produksionin Three Dots, tani dyshja e njohur Agon Amiga dhe Cozman, vijnë me këngën e përbashkët e cila titullohet “E jemja”.

Dy reperët e Baba Stars, sjellin këtë këngë me ritme verore e po ashtu, me një video klip të xhiruar në det që po e pe, të bëhet sikur je diku në plazh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm